Reprograf-Grafikus S.A.

GRAFIKUS – SYSTEMY GRAFICZNE SP. Z O.O.

ul. Wolska 88
województwo: mazowieckie

tel.: 22 539 40 00 - Centrala

www: www.reprograf-grafikus.com.pl/

Opis:

Reprograf-Grafikus - Razem możemy więcej!
Wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym

Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie łączenia rozwiązań cyfrowych i analogowych, a także dostarczaniem odpowiedniego oprogramowania, optymalizującego pracę drukarń. Świadczy również usługi serwisowe na terenie całego kraju. W swej ofercie Reprograf-Grafikus m.in. posiada rozwiązania dz zakresu druku offsetowego, cyfrowego, wielkoformatowego oraz fleksograficznego.

W dniu 12.07.2019r w KRS została oficjalnie zarejestrowana spółka Reprograf-Grafikus S.A. Nasza nowa nazwa oddaje zamiar budowania przyszłego sukcesu na bazie doświadczenia, dorobku i wartościach obu łączących się firm: Reprograf S.A. i Grafikus Systemy Graficzne Sp. z o.o.

Reprograf S.A. i Grafikus Systemy Graficzne Sp. z o.o. przez lata ugruntowały swoją pozycję jako wiodący dystrybutorzy maszyn i urządzeń oraz materiałów konsumpcyjnych na rynku poligraficznym. Obie spółki obecne były na polskim rynku od kilkudziesięciu lat, każda oferowała bardzo szeroki i kompleksowy wachlarz produktów i usług, a naszymi Klientami były i są drukarnie z wielu sektorów rynku (druk offsetowy, fleksograficzny, cyfrowy).

Z połączenia kompetencji w sektorze druku cyfrowego, wielkiego formatu, fleksograficznego i offsetu utworzyliśmy podmiot, który oferuje najwyższej klasy usługi, doradztwo oraz zaopatrzenie materiałowe i sprzętowe we wszystkich tych dziedzinach. Jest to koniecznością dnia, bo w tym kierunku podąża rynek – „pod jednym dachem” Państwo, nasi Klienci, wykorzystujecie kilka odrębnych technologii.

Po dokonanym już połączeniu nowa spółka zamierza dalej prowadzić działalność w dotychczasowych trzech oddziałach regionalnych (Warszawa, Poznań, Kraków).

Połączenie Reprografu i Grafikusa jest pierwszym projektem na tak dużą skalę na polskim rynku dystrybucji maszyn i materiałów poligraficznych. W opinii właścicieli i zarządu naszej firmy jest to kontynuacja i konsekwentne rozwinięcie strategicznego planu rozwoju zapoczątkowanego skutecznym i zakończonym sukcesem połączeniem Grafikusa ze specjalistyczną spółką INK Polska (listopad 2016).

Głęboko wierzymy, że tak jak to miało miejsce przez ponad trzydzieści lat działalności każdej z połączonych firm, w nowej spółce znajdziecie Państwo wiarygodnego partnera biznesowego: nasz zespół pracowników, których znacie i którzy służą Państwu pomocą na co dzień, pozostanie do Waszej dyspozycji.

.

wlane2021