Duplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska sp.k.

ul. Wał Miedzeszyński 131B
województwo: mazowieckie

www: duplopolska.pl

Opis:
Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k. rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku 1 kwietnia 2005 roku. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem handlowym firmy Duplo International Ltd., której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Firma Duplo International z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich. Istnieje na rynku od ponad 50 lat w pełni dostosowując się do najistotniejszych i kluczowych wymagań nowoczesnych drukarń. Jej centrum produkcyjne znajduje się w Japonii, na Tajwanie i w Chinach. Poza produktami Duplo w naszej ofercie znajdziecie Państwo również falcerki i bigówko-falcerki szwajcarskiej firmy Multigraf, trójnoże amerykańskiej firmy Challenge, oklejarki i krajarki węgierskiego producenta Rigo, foliarki firmy Tauler. Misją firmy Duplo jest wskazanie Klientom, poprzez oferowane produkty, sposobu przekształcenia drukowanych dokumentów w wartościowy przekaz komunikacyjny. Siedziba główna firmy Duplo Polska znajduje się w Warszawie, gdzie prowadzimy salon ekspozycyjny z pełną gamą produktów Duplo. Nasze produkty oferowane są na terenie całej Polski poprzez sprzedaż bezpośrednią i sieć dealerską.