Duplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska sp.k.

ul. Wał Miedzeszyński 131B
04-798 Warszawa
województwo: mazowieckie

tel. (22) 845 70 23
www: duplopolska.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Opis:
Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k. rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku 1 kwietnia 2005 roku. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem handlowym firmy Duplo International Ltd., której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Firma Duplo International z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich. Istnieje na rynku od ponad 50 lat w pełni dostosowując się do najistotniejszych i kluczowych wymagań nowoczesnych drukarń. Jej centrum produkcyjne znajduje się w Japonii, na Tajwanie i w Chinach. Poza produktami Duplo w naszej ofercie znajdziecie Państwo również falcerki i bigówko-falcerki szwajcarskiej firmy Multigraf, trójnoże amerykańskiej firmy Challenge, oklejarki i krajarki węgierskiego producenta Rigo, foliarki firmy Tauler. Misją firmy Duplo jest wskazanie Klientom, poprzez oferowane produkty, sposobu przekształcenia drukowanych dokumentów w wartościowy przekaz komunikacyjny. Siedziba główna firmy Duplo Polska znajduje się w Warszawie, gdzie prowadzimy salon ekspozycyjny z pełną gamą produktów Duplo. Nasze produkty oferowane są na terenie całej Polski poprzez sprzedaż bezpośrednią i sieć dealerską.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


AKTUALNOŚCI

Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

Statystyka

Odsłon : 9096658