Przed nami kolejna edycja ExpoOPAKOWANIA & WAGexpo. W  tym roku wydarzenia te odbędą się 18 listopada 2020  w formie jednodniowego FORUM Technologii Pakowania i Ważenia w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Takie forum jest dobrą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia tych dotychczasowych, co jest niezwykle ważne w aktualnej sytuacji.

W wielopanelowej konferencji poruszymy tematy m.in. opakowań w GOZ; opakowań, materiałów i etykiet biodegradowalnych; nowych rozwiązań recyklingowych; materiałów alternatywnych do tworzyw sztucznych; nowoczesnych metod pomiarów i ważenia.

Wystawcy, którzy chcą pokazać jak poradzili sobie z tą trudna sytuacją i mimo wszystko rozwijają się i pracują nad nowymi rozwiązaniami zaprezentują zwiedzającym opakowania, etykiety, wagi do pomiarów dynamicznych, nowoczesne technologie produkcji opakowań i ważenia i wiele innych. Przyjrzymy się też maszynom i urządzeniom ułatwiającym pracę na liniach produkcyjnych, czyli kolejnej odsłonie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, a to wszystko by minimalizować koszty i optymalizować zyski.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dostosowujemy nie tylko przestrzeń wystawienniczą, ale i cały obiekt, do aktualnie panujących norm bezpieczeństwa, tak aby udział w wydarzeniach organizowanych przez Expo Silesia był bezpieczny i komfortowy dla każdego uczestnika.

Wspólnie odbudujmy biznesy i branżę!

Więcej informacji na www.exposilesia.com

studia2020