AGFA Graphics NV S.A. Oddział w Polsce

fax: (0-22) 311-19-66
www: www.agfa.com.pl

Opis:
Grupa Agfa-Gevaert N.V. jest ogólnoświatową firmą oferującą najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technik przygotowania do druku oraz systemów medycznych. Siedziba Grupy Agfa Gevaert znajduje się w Mortsel koło Antwerpii (Belgia). Agfa wytwarza i sprzedaje produkty dla konwencjonalnych i cyfrowych przygotowalni poligraficznych oraz do diagnostyki medycznej i technicznej. W 2004 r. firma osiągnęła roczne obroty na poziomie 3 762 mln EUR. Od czerwca 1999 r. Agfa jest notowana na giełdach papierów wartościowych we Frankfurcie i Brukseli. Od 1991 r. działało w Polsce kilka firm, które współpracowały z Agfa-Gevaert. W 1994 r. powstała Agfa Spółka z o.o., obecnie zatrudnia 50 osób.

nowe-wladze-pid2017