AGORA POLIGRAFIA Sp. z o.o.

ul. Towarowa 4
43-110 Tychy
województwo: śląskie

fax: (32) 32 52 202
www: www.agora.pl

Opis:
Drukarnia AGORY POLIGRAFII Sp. z o.o. należy wraz z drukarniami w Warszawie i Pile do grupy najnowocześniejszych drukarń Agory S.A. usytuowanych w strategicznych miejscach w kraju - sąsiedztwo węzłów komunikacyjnych, umożliwiających dogodny kolportaż na całą Polskę. Własne łącza światłowodowe pozwalające na bardzo szybkie przesyłanie materiałów, nowoczesna przygotowalnia, największe gazetowe maszyny drukarskie - wszystko to składa się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasza drukarnia działa w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania, oznacza to jednoczesne spełnianie wymogów : - normy zarządzania jakością ISO 9001:2000 - normy zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004, - normy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001:1999 Nasze działania według Zintegrowanego Systemu Zarządzania zostały formalnie potwierdzone przez certyfikację przeprowadzoną w grudniu 2004 przez British Standrat Institution. Szczycimy się także posiadaniem certyfikatu Międzynarodowego Klubu Jakości Koloru Gazet (International Newspaper Color Quality Club) a tym samym obecnością w elitarnym gronie 50 najlepszych drukarń prasowych na świecie. 1) przygotowalnia wyposażona w naświetlarki AGFA AVANTRA 25XT oraz AGFA SELECTSET 5000, linie CTP - TRENDSETTER NEWS 200 ponadto cyfrowy proofer CANON W7200 (proofy do formatu A0); 2) maszyny offsetowe KBA COLORA umożliwiające drukowanie w formacie A1, A2, A3 oraz A4 z opcją zszywania tytułu lub jego części, pozwalające drukować od 4 do 160 kolumn pełnokolorowych plakatów, ulotek reklamowych i gazet; 3)system insertujący FERAG dający możliwość automatycznego łączenia głównego grzbietu z dodatkowymi tytułami i wrzucania ulotek oraz system SNT/SNT FERAG umożliwiający szycie i przycinanie egzemplarzy do żądanego formatu; 4)dodatkowe czynności introligatorskie: oprawa zeszytowa, wklejanie, foliowanie; 5)profesjonalną obsługę, wykwalifikowaną kadrę, konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji oraz wieloletnie doświadczenie.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017