Comgraph Sp. z o.o.

fax: (0-91) 432-65-29
www: www.comgraph.com.pl

Opis:
Drukarnia COMgraph sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem nastawionym na zaspokajanie potrzeb Klientów w szeroko rozumianym marketingu opartym na materiałach drukowanych. Od 1989 roku świadczymy usługi poligraficzne dla klientów w kraju i za granicą. Od 2005 roku działamy zgodnie z ISO 9001. W 2012 roku wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania obejmujący ISO 9001,ISO 14001, FSC.Nasza oferta obejmuje druk offsetowy i druk cyfrowy.Wykonujemy materiały reklamowe, akcydensy, opakowania z kartonu. Dzięki posiadanym możliwościom możemy zaoferować optymalne rozwiązania i warunki wykonania materiałów marketingowych.Nasze produkty są wykonane w najwyższej jakości i zawsze na czas. Gwarantujemy pełną powtarzalność i przewidywalność wykonywanych usług.

Created in 1989, COMgraph Sp. z o.o. is a well-developed, modern printing house whose main focus is to satisfy the most difficult demands of the clients. In 2005 we implemented ISO 9001 and in 2012 Integrated Management System ISO 9001, ISO 14001, FSC. Our offer includes offset and digital printing. We specialize in advertising materials, ephemeras and cardboard packaging. Our experience and capabilities offer optimal solutions and conditions. Our products are made of the highest quality and always according to schedule. We guarantee full repeatability and predictability of our services.

nowe-wladze-pid2017