Walstead Kraków Sp. z o.o.

ul. Obrońców Modlina 11
województwo: małopolskie

fax: + 48 12 888 7101
www: walstead-ce.com

Opis:
Walstead Central Europe jest częścią angielskiej grupy Walstead, dostawcy usług komunikacyjnych, posiadającym głęboką wiedzę ekspercką w obszarach związanych z drukiem i przygotowaniem materiałów cyfrowych. Działamy na rynku od ponad 25 lat.
Jesteśmy liderem rynku współpracującym w zakresie druku i usług dodatkowych z wydawcami czasopism, katalogów oraz producentów i dystrybutorów towarów. Ponadto oferujemy szeroką gamę rozwiązań w zakresie marketingu w punktach sprzedaży (materiały Point-of-Sale) dla lokalnych i globalnych sieci handlowych.
Posiadamy 3 drukarnie, które umożliwiają nam produkcję materiałów o różnych rozmiarach, objętościach i złożoności dostosowując się do potrzeb komunikacyjnych klientów.
Walstead Central Europe działa w oparciu wymagania i wytyczne międzynarodowych norm w zakresie zarządzania jakością, środowiskiem, BHP, bezpieczeństwem informacji i odpowiedzialnością społeczną. Zapewniamy klientom również różnorodne opcje dostawy papieru, które pomagają w ochronie leśnych ekosystemów (FSC, PEFC).

Walstead Central Europe, a member of Walstead Group, is a leading communication services provider in Europe with deep expertise in print and digital content preparation, which have been operating on the market for almost 25 years.
We are a market leader serving magazine, catalog, directory publishers, manufacturers and distributors of goods. Moreover we offer wide range of In-Store Marketing/Point-Of-Sale
(POS) solutions for local and global retail companies.
We have 3 print facilities and technologies which allows us to produce printed materials of various sizes, volumes and complexity; quickly scaling to meet variable page counts, trim sizes and frequencies.
At an operational level, Walstead Central Europe integrates the requirements and guidelines of international standards in the fields of quality, sustainability, safety, information security and social responsibility.
We provide customers also with a variety of paper supply options (FSC, PEFC) that assist in protecting forest ecosystem health.

baner-185x220-5