LSC Communications Europe Sp. z o.o.

ul. Obrońców Modlina 11
województwo: małopolskie

fax: + 48 12 888 7101
www: www.lsccom.eu

Opis:
LSC Communications Europe jest częścią firmy LSC Communications, Inc. (Nasdaq:LKSD) wydzielonej w 2016 z działającej od ponad 150 lat temu korporacji R.R. Donnelley & Sons Company z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.
Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowych usług poligraficznych, przygotowania materiałów cyfrowych oraz zaawansowanej dystrybucji publikacji. Łączymy wieloletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami dostępnymi w branży.

TECHNOLOGIA, PRODUKTY I USŁUGI:
Premedia, produkcja (druk rolowy i akruszowy) i dystrybucja czasopism, katalogów, książek, książek telefonicznych, instrukcji obsługi, ulotek, materiałów POS oraz dodatkowe usługi uszlachetniające.

LSC Communications Europe is part of LSC Communications, Inc. (Nasdaq:LKSD), a company which spun off in 2016 from R.R. Donnelley & Sons Company.
With the company’s EXPERTISE, INSIGHT and DEEP CUSTOMER RELATIONSHIPS, LSC Communications is well positioned to meet the communications needs of publishers, merchandisers and retailers and will continue to leverage its broad scope of print and print-related capabilities to serve its customers worldwide.
We support our clients of multichannel communication by range of products include premedia solutions, production and distribution of periodicals, catalogs, books, directories, inserts, in-store materials (POS) and value added services.

nowe-wladze-pid2017