Infosystems SA

fax: (0-22) 333-83-75
www: www.infosystems.com.pl

Opis:
INFOSYSTEMS Spółka Akcyjna to notowana na giełdzie dynamicznie rozwijająca się firma oferująca rozwiązania informatyczne i usługi wdrożeniowe dla branży poligraficznej i produkcji opakowań. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności dostarcza rozwiązania usprawniające zarządzanie przedsiębiorstwami. Sztandarowym produktem firmy INFOSYSTEMS jest PrintManager.JDF - zintegrowany system informatyczny umożliwiający zarządzanie przedsiębiorstwem poligraficznym od momentu nawiązania kontaktu z klientem, poprzez proces realizacji zamówienia, aż po magazynowanie i logistykę INFOSYSTEMS S.A. oferuje także system WebToPrint będący odpowiedzią na rosnące wymagania klientów dotyczące skrócenia czasu realizacji zlecenia. Innowacyjny system WebToPrint pozwala klientom drukarni na wykonanie kalkulacji wybranego typu pracy, sprawdzenie i przesłanie plików graficznych oraz złożenie zamówienia poprzez witrynę internetową. INFOSYSTEMS posiada też w swojej ofercie system klasy CRM, systemy Microsoft oraz SAP,sprzęt komputerowy i sieciowy, oprogramowanie systemowe, użytkowe i graficzne.

nowe-wladze-pid2017