Pracownia Poligraficzno-Introligatorska "INTROGRAF" S.C. Ewa Buss, Jarosław Buss

Południowa 2
98-100 Łask
województwo: łódzkie

fax: (43) 675 51 63
www: www.intrograf.home.pl

Opis:
Doświadczenie firmy sięga 1989 r., kiedy to powstała Firma zajmująca się działalnością introligatorską. Spółka w obecnej formie funkcjonuje od 1993 r. Drukarnia INTROGRAF oferuje następujące produkty poligraficzne: karty bezadresowe, druki reklamowe, etykiety, foldery, broszury, ulotki, instrukcje, certyfikaty, gazety, książki. Posiadamy także własny dział wydawniczy. Dział zajmuje się wydawaniem lokalnych tytułów. Firma posiada własne numery ISBN z Biblioteki Narodowej. Posiadamy nowoczesny system naświetlania CTP oraz unowocześniony park maszyn offsetowych.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017