Michael Huber Polska Sp. z o.o.

ul. Nowa 21, Nowa Wieś Wrocławska
55-080 Kąty Wrocławskie
województwo: dolnośląskie

tel.: (0-71) 354-81-10
fax: (0-71) 373-50-23
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www: www.mhp.com.pl

Opis:
hubergroup Polska działa w Polsce od 1992 roku. Jest częścią koncernu hubergroup, skupionego wokół najstarszej , działającej od 1765 roku, fabryki farb drukarskich Michael Huber München.

Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Wsi Wrocławskiej, niedaleko Wrocławia. Na 5000 metrach kwadratowych zlokalizowane są profesjonalne laboratoria wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt kontrolno-pomiarowy, automatyczne mieszalnie farb offsetowych arkuszowych, fleksograficznych rozcieńczalnikowych, wodorozcieńczalnych i farb utrwalanych UV, zarówno offsetowych jak i fleksograficznych. W 2011 roku uruchomiona została jedyna w Polsce mieszalnia farb offsetowych o niskiej migracji MGA. W sumie posiadamy 7 linii technologicznych – jesteśmy pod tym względem najnowocześniejszą i najbardziej uniwersalną firmą w hubergroup. Automatyczny magazyn wysokiego składowania wyposażony jest w nowatorski system WMS pozwalających na prześledzenie drogi puszki farby od producenta do drukarni.

hubergroup Polska posiada aktualnie na terenie Polski 2 oddziały w Warszawie i Krakowie. Każdy z nich posiada mieszalnię farb i laboratorium, a także systemy magazynowania towarów, takie jak w centrali.

Posiadamy również rozbudowaną sieć dystrybutorów na terenie całej Polski. Nasze oddziały w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie zostały zamienione na licencjonowane firmy dystrybucyjne Huber-Dystrybucja/ INK Dystrybucja i dysponują, tak jak dotychczas mieszalniami i zapleczem laboratoryjnym.

Od początku działalności, nasz Prezes, Janusz Cymanek uważał, że sama działalność handlowa to za mało, by odnieść sukces na polskim rynku. Dlatego też materiały techniczne, doświadczenie oraz sprzęt, który oddajemy do dyspozycji naszym klientom, to zaledwie część narzędzi wykorzystywanych na co dzień przez naszych doradców technicznych. W swojej pracy od początku kierujemy się dewizą - „Serwis techniczny nieodzownym elementem sprzedaży”.

Każdy produkt sprzedawany przez hubergroup Polska posiada osobną informację techniczną oraz kartę charakterystyki produktu. Ponadto wydajemy regularnie broszury informacyjne z serii "Biblioteczka techniczna" , „Echo farb drukarskich” oraz książki zajmujące się różnymi zagadnieniami poligraficznymi. Wszystkie wydawnictwa są bezpłatnie rozdzielane wśród klientów firmy. Systematycznie również publikowane są artykuły w prasie fachowej.

Dobrze wyposażone laboratoria są podstawą mieszania farb i stwarzają możliwości kontrolowania każdego etapu produkcji, archiwizowania receptur i próbek mokrych farb, co ułatwia pracę w przypadku powtarzalnych zleceń i ewentualnych reklamacji, a także opracowania różnych wariantów recepturowych, uwzględniających pożądane parametry odporności i cenę farby. Zarówno mieszalnia offsetowa jak i fleksograficzna pracują w oparciu o systemy podstawowych farb wysokoskoncentrowanych, do których są dozowane różne dodatki, zależnie od ostatecznego zastosowania farby.

Obroty hubergroup Polska z roku na rok wzrastają dzięki systematycznemu wprowadzaniu nowych produktów i dostosowywaniu się do stale rosnących zróżnicowanych wymagań rynku. Duży wzrost w technologii UV oraz ugruntowana już pozycja w sektorze farb fleksograficznych i wklęsłodrukowych to zaledwie przykłady działań w zakresie rozwoju, a zarazem dywersyfikacji naszej oferty, chociaż nadal naszą domeną w zakresie sprzedaży są farby offsetowe. Będąc w bliskim kontakcie z naszymi klientami możemy lepiej i szybciej reagować na ich potrzeby. Staramy się odkrywać nowe rozwiązania pozwalające na maksymalne wykorzystanie dostępnego sprzętu oraz materiałów. Ostatnie lata dowiodły, że hubergroup Polska zajął bardzo mocną i wysoką pozycję na polskim rynku poligraficznym, oferując nowoczesne produkty i szeroki, wszechstronny wachlarz usług, stosując uczciwe zasady walki konkurencyjnej.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

wlane2020-1

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


AKTUALNOŚCI

Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Statystyka

Odsłon : 9428548