Michael Huber Polska Sp. z o.o.

ul. Nowa 21, Nowa Wieś Wrocławska
55-080 Kąty Wrocławskie
województwo: dolnośląskie

tel.: (0-71) 354-81-10, 354-81-16,354-81-19
fax: (0-71) 373-50-23
www: www.mhp.com.pl

Opis:
Michael Huber Polska sp. z o.o. działa w Polsce już od piętnastu lat. Należy do światowego koncernu hubergroup, organizacji skupiającej obecnie kilkanaście fabryk farb graficznych na całym świecie wokół najstarszej fabryki Michael Huber Monachium. Michael Huber Polska, z centralą we Wrocławiu, posiada sześć oddziałów na terenie kraju oraz rozwiniętą sieć dealerów w całej Polsce. Oferta Michael Huber Polska to offsetowe farby arkuszowe i zwojowe, farby wklęsłodrukowe i fleksograficzne rozpuszczalnikowe oraz wodorozcieńczalne, lakiery do wklęsłodruku i fleksografii, farby i lakiery UV, farby do druku na blasze, farby Endlos, farby do zabezpieczeń, środki pomocnicze, lakiery drukowe olejowe i dyspersyjne, dodatki do wody.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017