MÜLLER MARTINI Sp. z o.o.

ul. Wał Miedzeszyński 203
województwo: mazowieckie

tel.: (0-22) 893-83-07, 893-83-06
fax: (0-22) 893-83-05
www: www.mullermartini.pl

Opis:
Müller Martini jest wiodącą w świecie firmą w dziedzinie rozwoju, produkcji oraz dystrybucji na rynku palety systemów przeznaczonych do obróbki po druku oraz zmiennoformatowego offsetowego druku rolowego. Jej nadrzędnym celem jest rozwój innowacyjnych produktów i usług dostosowanych do potrzeb rynku oraz odpowiadających najwyższym standardom. Paleta oferowanych produktów jest niezwykle obszerna: obejmuje zmiennoformatowe zwojowe maszyny offsetowe, taśmowce, linie do oprawy bezszyciowej, linie do opraw twardych, a także gazetowe systemy ekspedycyjne oraz najnowocześniejszą technikę do produkcji drukowanych cyfrowo produktów w oprawie szytej, bezszyciowej czy twardej. Systemy te są konstruowane i produkowane w najnowocześniejszych fabrykach w Szwajcarii, Niemczech, Chinach oraz USA. odpowiadających najwyższym standardom.

nowe-wladze-pid2017