Drukarnia POZKAL Sp. z o.o. Spółka komandytowa

fax: (0-52) 354-27-05
www: www.pozkal.com.pl

Opis:
Maszyny Offsetowe Maszyny Arkuszowe: Man Roland 702 Man Roland 305 (format B2) Man Roland 705 Man Roland 705 + Lakier UV Man Roland 710 Heidelberg SORMZ (format B2) Maszyny Rolowe: Zircon A2 Ultraset B2 Maszyny Introligatorskie Kolbus DA 260- montaż okładki Kolbus BF524, Kolbus BF523A-oprawa twarda szyta nićmi, oprawa twarda klejona, oprawa zintegrowana Kolbus KM470 - oprawa broszurowa, przygotowanie bloków do oprawy twardej, Astronic 180 x 2, KRISC -szycie nićmi Miller Martini x 2 -szycie drutem GUK 72, GUK49, STAHL, MBO x 2 - złamywanie SAB - oprawa zintegrowana Wohlenberg x 2, Kolbus HD150 - trójnożne CTP Dwie naświetlarki firmy SCREEN Oferta PRZYGOTOWANIE DO DRUKU pracujemy w technologii CTP DRUK wydruki na różnych rodzajach papierów - offsecie - samoprzylepnym - kredzie - kartonie ( do 300g. ) - kartonach ozdobnych lakierowanie lakierami UV (na całej powierzchni i wybiórczo) lakierowanie lakierami dyspersyjnymi foliowanie foliami matowymi lub błyszczącymi   INTROLIGATORNIA wykonujemy różne rodzaje opraw: - miękkie, - twarde, - szyte, - klejone, - zeszytowe, - spirale ring wire - oprawa "na oczka" ( 2 sztuki ) - oprawa zintegrowana. tłoczenie na sucho (ślepe) lub z folią sitodruk, listwowanie (kalendarze, plakaty) kaszerowanie, sztancowanie, foliowanie wielu lub pojedynczych egzemplarzy w folię termokurczliwą.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017