Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

ul. Sanguszki 1
województwo: mazowieckie

tel.: (0-22) 831-10-45, 831-54-28
fax: (0-22) 831-80-63, 635-68-51
www: www.pwpw.pl

Opis:
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. poza produkcją druków wartościowych, - banknotów, znaczków pocztowych, akcyzy, dokumentów komunikacyjnych i identyfikacyjnych - jest producentem najwyższej jakości wielobarwnych druków reklamowych i użytkowych. PRODUKUJEMY:ulotki, foldery, wrzutki do gazet i czasopism, druki mailingowe, plakaty, afisze, raporty roczne, prospekty emisyjne, materiały reklamowe do punktów sprzedaży (POS), teczki i obwoluty reklamowe, materiały do DVD, VHS i CD, katalogi, cenniki, instrukcje, kalendarze jedno i wieloplanszowe; W ZAKRESIE DRUKUKÓW MANIPULACYJNYCH WYKONUJEMY:formularze samokopiujące, poddruki do personalizacji, bloki, faktury, rachunki, składanki komputerowe jedno-i wielowarstwowe, polecenia przelewu, książeczki opłat, druki rozliczeniowe i magazynowe, broszury, informatory i cenniki, przepustki, zaświadczenia, upoważnienia, ulotki przylekowe, druki w postaci rolowej. Wszystkie druki wykonujemy w technice offsetowej na sterowanych komputerowo, wielkoformatowych maszynach o dużej wydajności do formatu B1 włącznie. Druki te mogą zostać wzbogacone o perforację, numerację, lakierowanie, foliowanie, tłoczenie lub sztancowanie. Oferujemy także szeroki asortyment różnorodnych DRUKÓW NUMEROWANYCH oraz SPECJALNYCH:formularze wielowarstwowe (numerowane i łączone w listwę), wnioski i umowy ubezpieczeniowe,listy przewozowe,blankiety płatnicze, kupony i losy loteryjne,zdrapki,karty gwarancyjne,bilety wstępu,książeczki oszczędnościowe,recepty. Do numeracji wykorzystywane są nowoczesne techniki bezuderzeniowe. Nadruk personalizowany czy numerację, zarówno z cyfrą kontrolną jak i w postaci kodów kreskowych nanosimy za pomocą specjalnych głowic sterowanych komputerowo. Każdy druk numerowany podlega precyzyjnej kontroli jakości, ilości i zgodności numeracji. Nowy asortyment to zintegrowane druki specjalne, będące połączeniem foliowanej, wysztancowanej w podłożu karty, lub etykiety i formularza A4.

nowe-wladze-pid2017