Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich

województwo: pomorskie

tel.: (58) 3038428
fax: (58) 3038428
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www: www.spp.gda.pl

Opis:
Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich Celem Stowarzyszenia jest: Stała reprezentacja interesów pomorskiego środowiska poligraficznego wobec organów państwowych oraz organizacji krajowych i zagranicznych, a także wobec podmiotów gospodarczych Ochrona interesów pomorskiego środowiska poligraficznego Dbanie o wysoką etykę zawodową środowiska - tworzenie w ten sposób elity poligraficznej Propagowanie uczciwych zasad konkurencji gospodarczej oraz solidarności zawodowej Spełnianie funkcji usługowej, informacyjnej i doradczej na rzecz członków Stowarzyszenia Wspieranie inicjatyw gospodarczych i organizacyjnych członków Stowarzyszenia.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017