ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW już w najbliższych dniach w Poznaniu

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW już w najbliższych dniach w Poznaniu


Orgaznizowane przez Grupę MTP wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów odbędzie się 2 września 2021 r. w Restauracji Saffron a’la carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorem wydarzenia jest Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Podczas spotkania międzynarodowi eksperci zaprezentują trendy i rozwiązania, które muszą odpowiedzieć na radykalnie zmieniające się oczekiwania konsumentów, ustawodawców i klientów instytucjonalnych.

Goście tegorocznego ART OF COLOR Spotkanie liderów dowiedzą się m.in. jaka jest sytuacja ekonomiczna w Polsce, Europie i na świecie oraz jakie są prognozy rozwoju; w jaki sposób będą dystrybułowane środki z funduszu rewitalizacji gospodarki europejskiej oraz jakie są priorytety branży. Prelegenci przedstawią Raport Polski Rynek Poligraficzny i Opakowań z Nadrukiem oraz doświadczenia zebrane w trakcie realizacji projektów naukowo-badawczych realizowanych przez przedsiębiorstwa wspólnie z ośrodkami naukowymi. Przedstawiony zostanie także przemysł konwertograficzny, Industry 4.0 – czyli przyszłość branży z perspektywy dostawcy oraz działania Bractwa w Portugalii. Podczas Spotkania odbędą się również dwa panele dyskusyjne.

Wśród prelegentów ART OF COLOR zobaczymy: Małgorzatę Jarosińską-Jedynak, Sekretarz Stanu, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej; Patrycję Zeszutek, Zastępcę Dyrektora Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej; Marcina Kujawskiego, Ekonomistę ds. Europy Środkowo-Wschodniej, Departament Analiz Ekonomicznych i Sektorowych, BNP Paribas; prof. dr. hab. inż. Artura Bartkowiaka, Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie; Katarzynę Rybicką, Członka Zarządu, Walstead; prof. dr. hab. Dariusz Kuźmina, Uniwersytet Warszawski; Adama Koziołka, prezesa Polskiego Wydawnictwa Rolniczego; Jerzego Czubaka, President, Amcor; Ludwig Allgoewer, Global Head of Sales & Marketing, Heidelberg; Ignacio López-Baillo, European Regional Business Director, Taghleef Industries oraz Paulo Souto, Kanclerza Portugalskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga.

Art of Color będzie uroczystą inauguracją prac nad VIII wydaniem Raportu Rynek Poligraficzny i Opakowań z Nadrukiem w Polsce.

Partnerem strategicznym Art of Color Spotkanie Liderów jest firma Heidelberg – lider rynku poligraficznego i producent legendarnych maszyn Speedmaster. Firma powstała w 1850 roku założona przez Adreasa Hamma od 171 lat skupia swoją działalność wokół druku i maszyn. W nowej cyfrowej rzeczywistości rozwiązania Heidelberga są bardzo powszechnie używane i znacznie wykraczają poza same maszyny. To co odróżnia tego producenta od innych jest niesamowity software Prinect oparty o analitykę Big Data, który pozwala osiągnąć wielu drukarniom na całym świecie doskonałość w autonomicznej produkcji. Gościem Art of Color będzie goszczący w Polsce pierwszy raz Globalny szef sprzedaży i marketingu – Ludwig Allgoewer.

 Kolejnym partnerem strategicznym wydarzenia jest firma Manroland Sheetfed GmbH należąca do czołówki światowych producentów arkuszowych offsetowych maszyn drukujących i związanych z nimi technologii do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych oraz wydawniczych. Założona w 1871 roku w oparciu o najlepsze tradycje niemieckiej doskonałości inżynieryjnej firma, jest światowym synonimem jakości, precyzji i najwyższej niezawodności. Bestsellerem w ofercie spółki jest seria Manroland Evolution, wprowadzona na rynek w 2012 roku i nieustannie udoskonalana, a od ubiegłego roku dostępna także w formacie B0. Dzięki niej Manroland Sheetfed od lat pozostaje liderem innowacyjności oraz preferowanym dostawcą światowych koncernów drukarskich, szczególnie opakowaniowych. Od 2012 roku Manroland Sheetfed GmbH stanowi w całości własność prywatnej brytyjskiej grupy przemysłowej Langley Holdings plc.

 Partnerem wydarzenia jest Walstead Central Europe – wiodąca firma w branży zintegrowanych rozwiązań usług komunikacyjnych w Europie oferująca usługi związane z drukiem, magazynowaniem i dostawą. Gościem Art of Color będzie Pani Katarzyna Rybicka – Członek Zarządu firmy Walstead.

Partnerem wydarzenia jest również przedsiębiorstwo ML Polyolefins, które od 2000 roku zajmuje się gospodarką odpadami z tworzyw sztucznych. Swoją działalność skupia głównie na opakowaniach, wspierających największe przedsiębiorstwa zajmujące się ich produkcją, organizując odbiór odpadów na terenie Unii Europejskiej. Zebrane odpady z tworzyw sztucznych pozwalają zabezpieczyć surowiec do produkcji recyklatów, a zainstalowane moce produkcyjne na poziomie 25 000 ton rocznie, czynią z firmy lidera produkcji rPP w Europie Środkowo-Wschodniej.


Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl


O PROJEKCIE

ART OF COLOR to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnikami spotkania będą liderzy rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń w Polsce, konwerterzy, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii.


PARTNERZY ART OF COLOR 2021

001

002

 

003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

wlane2021-2

zaklad

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


AKTUALNOŚCI

Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Statystyka

Odsłon : 10118194