Zmiana terminu balu PID

Warszawa, 28.03.2022r.

Szanowni Państwo,

W związku z trwającą barbarzyńską napaścią Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, tragedią naszych sąsiadów materializującą się w milionach uchodźców wojennych przyjmowanych przez polskie społeczeństwo oraz pogłębiającym się w wyniku wojny kryzysem społeczno-gospodarczym, podjąłem decyzję o przesunięciu terminu Balu Polskiej Izby Druku/Gali Konkursu Złotego Gryfa na jesień tego roku.

Zrozumienie pobudek tej decyzji przez Zarząd hotelu Westin, pozwoliło nam bezkosztowo ustalić nowy termin, którym jest 25ty listopada bieżącego roku.
Mam głęboką nadzieję, że połączenie wieloletniej tradycji kultywowanej przez naszą Izbę z uroczystą prezentacją VIII wydania Raportu „Rynek Poligraficzny i Opakowań z Nadrukiem w Polsce”, skonfederowaniem organizacji samorządu  gospodarczego branży oraz obchodami 30 rocznicy powstania Polskiej Izby Druku, to świetny powód aby spotkać się w Warszawie za osiem miesięcy.

Wierzę, że będzie to też moment, gdy Ukraina wygnawszy nikczemnych wrogów ze swoich terytoriów rozpocznie fazę odbudowy, w której będziemy mogli pomóc. Oby przedstawiciele naszej branży z Charkowa, Kijowa, Lwowa czy Odessy mogli dołączyć do nas 25 listopada, bez obawy o losy swojego kraju i rodzin.

Dodatkowy czas który uzyskaliśmy w wyniku podjętej decyzji wykorzystajmy, by w sposób adekwatny do roli naszego przemysłu w gospodarce narodowej, przygotować nasz 30ty jubileusz.

Serdecznie pozdrawiam,

Jacek Kuśmierczyk