Wręczenie Panu Bronisławowi Erlichowi medalu „Zasłużony dla Polskiej Poligrafii”

W dniu 19 marca br. odbyła się w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie, Szwajcaria ceremonia wręczenia Panu Bronisławowi Erlichowi medalu „Zasłużony dla Polskiej Poligrafii”, przyznawanego przez Polską Izbę Druku. W ceremonii wzięło udział ok. 50 osób głównie spośród Polonii Szwajcarskiej. Uroczystość otworzył Konsul RP w Szwajcarii, Pan Paweł Jaworski, wygłaszając obszerną laudację o zawodowej działalności Bronisława Erlicha oraz o jego losach wojennych. Po dekoracji uczestnicy ceremonii zostali podjęci uroczystym koktajlem. Nie sposób nie dodać, że Pan Bronisław Erlich był ogromnie wzruszony uznając otrzymany medal za „ukoronowanie Jego pracy zawodowej”.

-img 2272

Życiorys do pobrania