ERBI Sp. z o.o.

fax +48 42 299 60 50

www: www.erbi.com.pl/pl/

Opis:

Drukarnia ERBI jest drukarnią rodzinną działającą od 1993 roku.
Naszym celem od początku jest dążenie do jak najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Posiadamy najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy, który stale rozbudowujemy. Cechuje nas terminowość oraz elastyczność w stosunku do naszych klientów. Filarem naszej firmy jest zespół wykwalifikowanych profesjonalistów posiadających ogromne doświadczenie w branży poligraficznej.

Do naszej dyspozycji mamy również studio graficzne mogące sprostać najtrudniejszym zadaniom projektowym.
Profilem naszej produkcji są przede wszystkim opakowania farmaceutyczne oraz kosmetyczne, jak również ulotki jedno i wielokolorowe. Wszystkie materiały na życzenie klienta mogą być dowolnie uszlachetniane lakierami UV błyszczącymi, matowymi oraz dyspersyjnymi z efektem Twin. Wykonujemy tłoczenia Braille’a na opakowaniach oraz wszelkiego rodzaju farmakody, visual kody i inne elementy zabezpieczające dany profil produkcji.Opakowania kartonowe z nadrukiem. Specjalizujemy się w produkcji dla firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Drukujemy w technologii druku offsetowego i cyfrowego.

Ulotki farmaceutyczne, instrukcje składane, instrukcje jedno i wielokolorowe. Drukujemy technologii druku offsetowego i cyfrowego.

.

walne2021-wyniki