30 lat firmy Zinart na rynku poligraficznym: nowe kierownictwo, zmiany własnościowe, ambitne plany rozwojowe

Rok 2022 obfituje dla firmy Zinart z Wrocławia w ważne dla niej wydarzenia. Przedsiębiorstwo, zaopatrujące polskie i zagraniczne drukarnie w niezbędne w ich funkcjonowaniu maszyny, materiały eksploatacyjne i części zamienne, obchodzi 30-lecie działalności na rynku poligraficznym. W pierwszym kwartale firma uruchomiła – cieszący się rosnącą popularnością – sklep internetowy, natomiast w połowie roku doszło w niej do historycznej zmiany w kierownictwie.

Adam Zindulski – założyciel i do niedawna prezes zarządu firmy przekazał jej stery swoim wieloletnim współpracownikom, którzy stali się jednocześnie właścicielami spółki. Paweł Trzeciak objął funkcję prezesa zarządu, zaś Grzegorz Śleziak i Jacek Mozoła pozostają – jak dotychczas – wiceprezesami firmy.

banaliz
rynek