Zaproszenie na IX Polski Kongres Przedsiębiorczości

Polska Izba Druku objęła patronatem IX edycję Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Krakowie organizowany przez Polska Agencję Przedsiębiorczości.

Podczas tegorocznej edycji organizatorzy szczególny nacisk położą na rolę samorządu w Polsce, biznes XXI wieku oraz nowe oblicze innowacyjnej nauki.

Wydarzenie obejmować będzie ponad 20 paneli dyskusyjnych, 200 prelegentów i 2 tysiące  uczestników. Całość transmitowana będzie także online.

Kongres od 10 lat wpływa na działania polskich przedsiębiorców, naukowców
i samorządowców. Rozwój gospodarczy, inwestycje, innowacje oraz nowe projekty zwiększają jego prestiż. Interdyscyplinarność daje szansę na realne efekty i przyczynia się do komercjalizacji projektów i badań partnerów.

Stojąc przed wyzwaniem odbudowy światowej gospodarki, takie wydarzenie jak Polski Kongres Przedsiębiorczości stanowi rzeczywiste wsparcie dla rozwoju gospodarki.

Rejestracja dostępna jest na stronie www.polskikongres.pl lub pod linkiem: https://forms.freshmail.io/f/1xpuwmeex7/nexftnwmjb/index.html?standalone

banaliz
rynek