Grono członków Polskiej Izby Druku powiększyło

Z wielką przyjemnością informujemy, że grono członków Polskiej Izby Druku powiększyło się o Firmę Preston Sp. z o.o.
Firma specjalizuje się w produkcji opakowań jednostkowych z tektury litej, ulotek informacyjnych oraz instrukcji produktowych dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej.
Drukarnia rozpoczęła swoją dzielność w 1999 roku z biurem o powierzchni 3 m2 znajdującym się w domu rodzinnym założycieli, firma rodzinna została założona przez trzech braci – Filipa, Jacka i Stanisława Karońskich. Dzisiaj firma jest znana i rozpoznawalna w Polsce i w Unii Europejskiej.
Bardzo cieszymy się z decyzji przystąpienia do Polskiej Izby Druku, zachęcamy do aktywnego udziału, zarówno w naszych aktualnych działaniach, jak i planowanych do realizacji w przyszłości.

banaliz
rynek