Zaproszenie na II Konferencję „Święto Książki – Książka w obliczu wyzwań obecnych czasów”

swieto-ksiazki

Czy książka drukowana stanie się dobrem luksusowym? Co czeka rynek książki w Polsce? Czy nieuchronnie jesteśmy skazani na publikacje elektroniczne? Czy w dobie self-publishingu wydawca jest jeszcze potrzebny? Jaka powinna być nowoczesna drukarnia dziełowa?

Odpowiedzi na te i inne, ważne dla branży pytania poszukają już 28 października br., podczas 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, uczestnicy II Konferencji „Święto Książki – Książka w obliczu wyzwań obecnych czasów”.

Organizator konferencji – Polski Drukarz, wydawca czasopisma Świat DRUKU, współorganizator – Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, partner merytoryczny – Biblioteka Analiz, partnerzy konferencji – firmy: Digiprint, Fujifilm, SCORPIO, patroni branżowi: Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego, Polska Izba Druku, Polska Izba Książki, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek oraz patroni medialni: Biblioteka Analiz, rynek-ksiazki.pl, Wydawca, Świat DRUKU serdecznie zapraszają przede wszystkim drukarnie dziełowe i wydawców oraz dostawców rozwiązań do druku książek do udziału w konferencji i odwiedzenia Targów Książki w Krakowie.

Udział w konferencji i bezpłatny wstęp na targi jest możliwy po uprzedniej rejestracji i spełnieniu warunków zawartych w regulaminie. Formularz rejestracyjny, regulamin oraz szczegółowy program II Konferencji „Święto Książki – Książka w obliczu wyzwań obecnych czasów” dostepne są na stronie http://swietoksiazki.akademia-wiedzy.eu/

banaliz
rynek