bzf69dv3dhnlts88

Polska Izba Druku objęła patronatem instytucjonalnym IX edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości,

IX edycja Polskiego Kongresu Przedsiębiorczośc,  odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2022 roku w Krakowie. Wydarzenie będzie mieć formę  stacjonarną, a dodatkowo całość będzie transmitowana na żywo w ogólnopolskich mediach oraz serwisie YouTube.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie gospodarczo-biznesowe w Polsce. W ramach wydarzenia odbywa się blisko 20 paneli dyskusyjnych, które swoją tematyką obejmują najbardziej istotne tematy z punktu widzenia polskiej gospodarki. Partnerzy poszczególnych paneli dyskusyjnych to eksperci, którzy mają realny wpływ na funkcjonowanie danych sektorów gospodarki.

Strona główna Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości: https://polskikongres.pl/

Zasięg podczas VIII edycji to ok. 25 000 widzów online. W tym roku, dzięki dwudniowej transmisji oraz współpracy z mediami - grono blisko 40 000 widzów będzie miało okazję wypowiedzieć się na temat kluczowych możliwości i rzucić nowe spojrzenie na kwestie gospodarcze.

Podczas wydarzenia stacjonarnie będzie brało udział około 2500 uczestników.

banaliz
rynek