Pomiń zawartość →

Polska Izba Druku Posty

Partnerzy Strategiczny Gali Złotego Gryfa 2023

Böttcher PolskaDrukarnia SkleniarzEuropapier Polska sp. z o.o.ManrolandReprograf GrafikusSistrade Software ConsultingWEILBURGERHuber GroupMüller Martini Dziękujemy za Państwa wsparcie! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 👇👇👇https://tobilet.pl/art-of-color-2023.html

Komentarze są zablokowane

Targi All In Print China

Istny raj dla wszystkich poligrafów. Tak określilibyśmy targi All In Print, w których dziś wspólnie uczestniczyliśmy. Maszyny z każdego rodzaju i dziedziny poligrafii cieszyły nasze…

Komentarze są zablokowane

Wylądowaliśmy!

Delegacja polska melduje się w Chinach!  To będzie fantastyczna przygoda. Misja gospodarczej organizowana przez Heidelberg Polska! Cieszymy się, że możemy być jej współorganizatorami.  Głównym punktem…

Komentarze są zablokowane

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku