Pomiń zawartość →

Aukcja „Sztuka w aukcji”

Przyjaciele Polskiej Izby Druku to nie tylko specjaliści branży poligraficzno-convertingowej ale także miłośnicy sztuki oraz ludzie wielkiego serca. Podczas Gali Złotego Gryfa miała miejsce aukcja „Sztuka w akcji”, która prezentowała m.in. takie dzieła sztuki jak:

„Martwa natura z koszykiem chleba” Beata Bigaj,

„Dokąd Ty płyniesz?” Oleh Denysenko,

„Tatry” Janusz Dziurawiec,

„Przyjaciel” Janusz Golik ,

„Kiss” Maciej Hoffman,

„Przyjaciel” Andrzej Leśkiewicz,

„Meteor” Tadeusz Łapiński,

„LTS 6” Tadeusz Serafin,

„Drzewo ceramiczne” Tomasz Szumiński,

„Dokąd idę” Anna Trochim

i wiele innych.

Głównym celem była pomoc dla Ukrainy ponieważ całkowity przychód przeznaczony został: Ukraińskiej Akademii Drukarstwa, Ukraińskiej Fundacji Czyste Serce oraz Ambasadzie Ukrainy w Warszawie. Dziękujemy wszystkim artystom oraz licytującym za życzliwość i hojność. Jesteśmy dumni, że wspólnie możemy przekazać aż 88 900 zł naszym Sąsiadom w walce o wolność. Imponującą sumę przekażemy już niebawem, kiedy spłyną do Nas wszystkie należności za dzieła sztuki.

Sława Ukrajini!

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku