Pomiń zawartość →

Digiprint zaprasza na spotkanie TEKTURA NA FALI!

Już 10 maja, w Warszawie, odbędzie się spotkanie w pełni poświęcone produkcji materiałów z tektury falistej. Organizatorem wydarzenia jest firma Digiprint – przedstawiciel takich firm jak HP, Esko, Kongsberg, Scodix czy Highcon.

W trakcie całego dnia zaplanowano zarówno sesje teoretyczne jak i praktyczne przy maszynach. Cztery maszyny zapewnią ciąg produkcyjny, który przedstawi jak cyfrowe technologie przyspieszają pracę oraz między innymi produkcję opakowań.

Druk zapewni maszyna do cyfrowego druku bezpośrednio na tekturze falistej, również na już wykrojonych materiałach, HighJet2500D firmy Hanway. Cyfrowym cięciem oraz bigowaniem zajmie się ploter Kongsberg C20. Kompaktowa budowa modelu zapewnia dostępność tego typu urządzeń w przedsiębiorstwach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z cięciem na stołach tnących. Dodać należy, że pomimo niewielkich rozmiarów stołu – 1.4mx1.6m,  jego głowica może osiągać prędkość nawet do 100 mb na minutę! Kolejne dwa urządzenia będą odpowiedzialne za aplikację kleju. I tak, w Demo Centrum Digiprint, będzie możliwość przekonania się osobiście jak działa i usprawnia manualny proces klejenia ploter klejowy Bickers. Dodatkowo, będzie możliwość sprawdzenia klejenia w linii przez sklejarkę Lamina.

Jak mówi Edward Godawa  Takie wydarzenie odbywa się w Warszawie prawdopodobnie po raz pierwszy. Chcemy naszym klientom oraz odwiedzającym nas podczas spotkania pokazać, że produkcja cyfrowa jest możliwa niezależnie od rozmiarów przedsiębiorstwa i naprawdę odmienia rynek. Całe spotkanie uświetni sesja pytań oraz odpowiedzi, której gościem będzie Rafał Leciej z firmy TFP Grafika.

Spotkanie obędzie się 10 maja w siedzibie Digiprint w Warszawie, gdzie znajduje się też Demo Centrum firmy. Początek już od godziny 10:30. Rejestracja oraz agenda jest aktywna pod linkiem  https://www.digiprint.pl/lp/tektura-na-fali.html

Firma Digiprint wywodzi się z polskiego rynku poligraficznego i od 23 lat rozwija na rodzimym rynku cyfrowe rozwiązania dla przemysłu poligraficznego. Wśród rozwiązań dystrybutora znajdują się między innymi maszyny do druku cyfrowego HP Indigo, maszyny do druku Inkjetowego HP PW, maszyny do uszlachetniania Scodix, plotery do cięcia i bigowania Kongsberg oraz szeroka oferta oprogramowania Esko dla prepressu i automatyzacji produkcji w przygotowalniach i drukarniach opakowaniowych.

Tektura na fali . Spotkanie poświęcone cyfrowej produkcji materiałów z tektury falistej

10 maja 2023 | Godzina 10:30

Demo Centrum Digiprint

Annopol 4A

Warszawa

Członkowie Polskiej Izby Druku


Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość