Pomiń zawartość →

Drukarnia Abedik dołącza do PID

W Polskiej Izbie Druku jest nas coraz więcej.. co Nas ogromnie cieszy.

Z wielką radością informujemy, że firma Abedik SA dołączyła do grona Członków Polskiej Izby Druku!

Drukarnia Abedik specjalizuje się w produkcji książek w oprawie broszurowej i złożonej. Aktualnie w ofercie znajduje się zarówno tradycyjny druk offsetowy, jak i druk cyfrowy. Duża dostępność papieru w naszych magazynach oraz wiele linii produkcyjnych pracujących równolegle, zapewnia ciągłość produkcji i terminowość. Drukarnia Abedik oferuje szereg modyfikacji wykonania oprawy oraz uszlachetnień. Zaangażowany i doświadczony zespół oraz nowoczesny park maszynowy przekłada się na stale rosnący wolumen produkcyjny, który obecnie wynosi 24 milionów książek rocznie. Kompleksowość usług zapewnia komfortową współpracę.

Polecamy serdecznie usługi Drukarni Abedik. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej oraz zapoznaniem się z ofertą.

https://www.abedik.com.pl/

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku