Pomiń zawartość →

Flexo & Packaging w Porto: technologia, materiały i potrzeba lepszej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

Ostatnio zaktualizowany w 2023-04-18

23 marca w Crowne Plaza Porto odbyła się debata Flexo & Packaging.

W wydarzeniu wzięło udział wiele firm. Sante Conselvan – Prezes FTA Europe – Flexographic Technical Association oraz Jacek Kuśmierczyk – Prezes PID – Polskiej Izby Druku omawiali przyszłość branży, potrzebę inwestycji w edukację oraz sytuację branży w Europie Wschodniej w kontekście wojny na Ukrainie. Omówiono także wzrost sektora opakowań oraz znaczenie edukacji na temat korzyści wynikających z materiałów oraz prawidłowego utylizowania i recyklingu. Prezes Jacek Kuśmierczyk emocjonalnie wypowiadał się na temat konfliktu na Ukrainie, który dotyka wszystkie branże i firmy, zwłaszcza te w Europie Środkowej. Prezes Paulo Souto podkreślił znaczenie przyciągania młodych ludzi do branży, potrzebę międzynarodowej wymiany oraz edukacji „klienta wewnętrznego” w firmach.

Polecamy Państwa uwadze artykuł oraz fotorelację z wydarzenia!

https://revistapackaging.pt/index.php/especiais/41-reportagens/1446-flexo-packaging-no-porto-tecnologia-materiais-e-a-necessidade-de-melhor-comunicacao-interna-e-externa?fbclid=IwAR22qny-CPLlBPVtY5YFanAXltWfhHmhQw9ncXYfEyd9SZUoPYjzgtjToEw

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku