Future of Flexo – Da Vinci Sleeve

Mamy przyjemność poinformować, że prezes Polskiej Izby Druku, Jacek Kuśmierczyk, wziął udział w prestiżowym wydarzeniu związanym z branżą drukarską – Future of Flexo – Da Vinci Sleeve. Wydarzenie odbyło się we Włoszech i było okazją do zaprezentowania najnowszych technologii związanych z drukiem fleksograficznym.

Prezes Jacek Kuśmierczyk reprezentując Polską Izbę Druku wziął udział w panelu dyskusyjnym, który dotyczył nowych kierunków rozwoju i innowacji w branży drukarskiej. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń z ekspertami z całego świata oraz do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Dzięki temu Izba może jeszcze bardziej aktywnie uczestniczyć w debacie o przyszłości branży drukarskiej i przyczyniać się do jej rozwoju, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Future of Flexo – Da Vinci Sleeve to wydarzenie, które przyciągnęło uwagę największych graczy na rynku drukarskim. Dzięki niemu uczestnicy mogli poznać najnowsze technologie związane z drukiem fleksograficznym oraz dowiedzieć się, jakie trendy rządzą na rynku i jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć drukarnie w najbliższej przyszłości.