Pomiń zawartość →

Future of Flexo – Da Vinci Sleeve

Mamy przyjemność poinformować, że prezes Polskiej Izby Druku, Jacek Kuśmierczyk, wziął udział w prestiżowym wydarzeniu związanym z branżą drukarską – Future of Flexo – Da Vinci Sleeve. Wydarzenie odbyło się we Włoszech i było okazją do zaprezentowania najnowszych technologii związanych z drukiem fleksograficznym.

Prezes Jacek Kuśmierczyk reprezentując Polską Izbę Druku wziął udział w panelu dyskusyjnym, który dotyczył nowych kierunków rozwoju i innowacji w branży drukarskiej. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń z ekspertami z całego świata oraz do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Dzięki temu Izba może jeszcze bardziej aktywnie uczestniczyć w debacie o przyszłości branży drukarskiej i przyczyniać się do jej rozwoju, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Future of Flexo – Da Vinci Sleeve to wydarzenie, które przyciągnęło uwagę największych graczy na rynku drukarskim. Dzięki niemu uczestnicy mogli poznać najnowsze technologie związane z drukiem fleksograficznym oraz dowiedzieć się, jakie trendy rządzą na rynku i jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć drukarnie w najbliższej przyszłości.

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku