Pomiń zawartość →

Konferencja Fleksografów 2023

W dniach 24-26 kwietnia odbyła się Konferencja Fleksografów 2023. Cieszymy się, że mieliśmy okazję wziąć udział w tym wydarzeniu, na którą zostaliśmy zaproszeni jako Polska Izba Druku. Serdeczne podziękowania dyrektorowi Izby Fleksografów Panu Krzysztofowi Skrobotowi za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia.

Konferencja ta była niezwykle cenna dla naszej branży, ponieważ mieliśmy możliwość dyskusji w fantastycznym gronie fachowców m.in na temat szkolnictwa Dualnego. To temat, który zawsze jest na bieżąco i wymaga ciągłej uwagi, ponieważ kształcenie specjalistów na rynku pracy jest kluczowe dla rozwoju całej branży.

Szkolnictwo Dualne jest jednym z najlepszych sposobów na to, aby wykształcić wysokiej jakości specjalistów. Konferencja Fleksografów była doskonałą okazją, aby wymienić się doświadczeniami i pomysłami z innymi uczestnikami oraz poznać najnowsze trendy i rozwiązania w tej dziedzinie.

Jeszcze raz chciałbym podziękować dyrektorowi Krzysztofowi Skrobotowi za zaproszenie nas na tę konferencję oraz wszystkim uczestnikom za cenne dyskusje i inspirujące spotkania. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej współpracy, szkolnictwo Dualne będzie rozwijać się w Polsce coraz dynamiczniej, a nasi specjaliści będą jeszcze lepiej przygotowani do wyzwań stawianych przez rynek pracy.

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku