Pomiń zawartość →

Natalii Sp. z o.o. Nowy Członek PID

Z ogromną radością informujemy, że do grona Członków Polskiej Izby Druku dołącza drukarnia Natalii Sp z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z firmą Natalii Drukarnia Etykiet w Rokietnicy.

Zakład poligraficzny Natalii istnieje od 1985 roku i specjalizuje się w druku fleksograficznym i cyfrowym.

Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, wyszkolonym fachowcom, a przede wszystkim rozsądnemu zarządzaniu, firma Natalii stała się jednym z największych producentów etykiet samoprzylepnych na roli i opakowań giętkich w Polsce.

Firma produkuje również etykiety typu IML, shrink sleeve, peel-off, przywieszki, bilety do kin, teatrów i klubów sportowych.

Zajmujemy się też zadrukiem papierów z recyklingu oraz folii i laminatów wielowarstwowych na saszetki kosmetyczne, kopertki na herbaty itp.

Miarą naszych sukcesów są z pewnością firmy, z którymi dotychczas współpracujemy, a mianowicie z wieloma liczącymi się przedsiębiorstwami takich branż jak np.: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, motoryzacyjna, farmaceutyczna oraz papierniczo-biurowa. Swoje produkty sprzedajemy w całym kraju i zagranicą. Z roku na rok inwestujemy w nowoczesny i wydajny park maszynowy, dzięki czemu możemy swobodnie konkurować z każdym na rynku poligraficznym. Produkcję utrzymujemy na niezmiennie wysokim poziomie opierając się na surowcach renomowanych firm zachodnich takich jak: Avery Dennison, UPM Raflatac, Treofan, Taghleef Industries, Leipa, Fedrigoni, Flint.

Wizytówką drukarni Natalii jest wysoka jakość i solidność! Firma otrzymała certyfikat. „Wielkopolska Jakość” oraz wdrożyła System Zarządzania Jakością według norm ISO 9001:2015.

Posiadamy certyfikaty FSC, ESKO FULL HDFLEXO oraz własną przygotowalnie form drukowych i sitodrukowych STORK.

Przygotowalnia fleksograficzna – CTP (Computer To Plate)

Nowoczesna przygotowalnia poligraficzna CTP to przede wszystkim:

– wysoka jakość polimerów, które umożliwiają jakość zadruku przy zejściach tonalnych poniżej 1% ,

– wysoka powtarzalność zadruku,

– wykonywanie polimerów z pominięciem negatywów, co sprzyja ochronie środowiska,

– oszczędność czasu,

– kontrola pracy przed naświetleniem fotopolimerów poprzez wykorzystanie specjalistycznego oprogramowania Esko Artwork.

– indywidualizacja prac pod maszyny drukarskie dzięki zastosowaniu krzywych odpowiadających charakterystyce konkretnej maszyny.

Park maszynowy

Do dyspozycji naszych klientów mamy 10 maszyn drukujących fleksograficznych marki Nilpeter oraz 2 maszyny cyfrowe HP, co pozwala nam na krótkie terminy realizacji zleceń. Nadruki wykonujemy w szerokości wstęgi do 570 mm w technice flexo UV oraz UV Led farbami nisko migracyjnymi firmy Flint do jedenastu kolorów z wykorzystaniem funkcji typu: laminacja, cold stamping, hot stamping, sitodruk rotacyjny, druk po stronie kleju, druk na rewersie, tłoczenie, lakierowanie wodne i UV, druk ciągły z wykorzystaniem wałków typu sleeve.

Nadruki wykonujemy na następujących podłożach:

– papiery

– folie PE, PP, PVC, PET, OPS i inne

– laminaty wielowarstwowe

– aluminium od 12 my

– i inne.

HP Indigo ws6800 cyfrowa maszyna zwojowa o szerokości wstęgi 330 mm, którą posiada nasza firma, przeznaczona jest do drukowania krótkich i średnich nakładów etykiet samoprzylepnych, etykiet IML, etykiet termokurczliwych, laminatów wielowarstwowych oraz folii.

W porównaniu z konwencjonalnym drukiem fleksograficznym i offsetowym, technologia Indigo daje oszczędności zarówno czasu jak i zadrukowywanych materiałów. Pozwala na wykonanie personalizowanych druków pełno-kolorowych, druków zawierających zmienne informacje – teksty i obrazy. Technologia druku HP Indigo daje offsetową jakość – do 230 lpi. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, możemy przenieść na materiał zadrukowywany aż 16 warstw farby i to wszystko w jednym przebiegu. Urządzenia te są stosowane głównie do produkcji etykiet samoprzylepnych na folii i papierze. Druk cyfrowy eliminuje koszty konwencjonalnego druku flekso i offsetowego przez eliminację filmu, płyt i makulatury. Maszyna daje możliwość zadrukowywania różnorodnych podłoży: papieru, kartonu, optymalizowanego PE, PP, PVC, OPS, poliestru, poliwęglanu i wielu innych. Do druku stosowana jest specjalna ciekła farba – hp ElektroInk dająca wydrukom offsetową jakość i wygląd i to bez względu na to czy drukujemy tylko jeden arkusz czy nakład rzędu kilku tysięcy. Pierwsza odbitka jest już dobra, nie ma strat materiałowych. Maszyna w wersji siedmiokolorowej umożliwia druk 1124 kolorów PANTONE. Wydruki z HP Indigo ws6800 można podawać dalszej obróbce wykończeniowej na maszynach ABG DIGICON – między innymi takiej jak: lakierowanie, laminowanie, termoformowanie, wytłaczanie, złocenie na gorąco. Do personalizacji stosujemy oprogramowanie będące nakładką do programu Quark – HP Indigo Yours Truly – dzięki któremu, każda odbitka może być inna. HP Indigo łączy w sobie elastyczność druku cyfrowego z jakością wydruków offsetowych. Szybko, łatwo i ekonomicznie, bez strat czasu i z najwyższą jakością.

Natalii – życzymy samych sukcesów i jak najwięcej zadowolonych Klientów!

Członkowie Polskiej Izby Druku


Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość