Nowy Członek – J.S. Hamilton

Witamy firmę J.S. Hamilton w gronie Polskiej Izby Druku.

J.S. Hamilton to unikatowy w skali europejskiej przykład organizacji, która w sposób kompleksowy łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach z badaniami marketingowymi oraz usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi.

Nadrzędnym interesem firm z grupy J.S. Hamilton jest wspomaganie działalności klientów i wzmacnianie ich pozycji rynkowej.

Celem firmy jest ciągły wzrost obrotów i umacnianie znaczenia na rynku w kierunku osiągnięcia pozycji wiodącej sieci laboratoriów i firm kontrolnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wysoka jakość usług jest zasługą pracowników, którzy w pełni realizują cele strategiczne wytyczone przez zarząd. J.S. Hamilton dba o zapewnienie najwyższych kwalifikacji swoich pracowników, jak również stosowanie w praktyce nowoczesnego i niezawodnego sprzętu i aparatury analitycznej.

J.S. Hamilton w sposób ciągły podwyższa jakość swoich usług dążąc do pełnego zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się nowym Członkiem Izby, jesteśmy pewni owocnej współpracy.