Pomiń zawartość →

Nowy Członek – J.S. Hamilton

Witamy firmę J.S. Hamilton w gronie Polskiej Izby Druku.

J.S. Hamilton to unikatowy w skali europejskiej przykład organizacji, która w sposób kompleksowy łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach z badaniami marketingowymi oraz usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi.

Nadrzędnym interesem firm z grupy J.S. Hamilton jest wspomaganie działalności klientów i wzmacnianie ich pozycji rynkowej.

Celem firmy jest ciągły wzrost obrotów i umacnianie znaczenia na rynku w kierunku osiągnięcia pozycji wiodącej sieci laboratoriów i firm kontrolnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wysoka jakość usług jest zasługą pracowników, którzy w pełni realizują cele strategiczne wytyczone przez zarząd. J.S. Hamilton dba o zapewnienie najwyższych kwalifikacji swoich pracowników, jak również stosowanie w praktyce nowoczesnego i niezawodnego sprzętu i aparatury analitycznej.

J.S. Hamilton w sposób ciągły podwyższa jakość swoich usług dążąc do pełnego zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się nowym Członkiem Izby, jesteśmy pewni owocnej współpracy.

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku