Nowy Członek – QARTIS S.A.

Z radością informujemy, że do Polskiej Izby Druku przystąpiła nowa firma – Qartis.

Qartis to producent kart plastikowych i ekspert w dziedzinie usług związanych z kartami. Firma od lat stawia na rozwój i zyskała renomę solidnego partnera wspierającego klienta. Skala działania i nakłady realizowanych produkcji plasują Qartis w czołówce zarówno polskich, jak i europejskich producentów kart plastikowych.

Qartis dostarcza swoje produkty i usługi do ponad 15 krajów na świecie, zdobiąc loga największych światowych marek. Firma cieszy się uznaniem swoich klientów, którzy chwalą jej produkty za ich jakość oraz usługi za profesjonalizm i rzetelność.

Dzięki tak dobremu odbiorowi oferowanych przez siebie produktów, Qartis podejmuje nowe wyzwania i buduje swoją pozycję na międzynarodowej arenie producentów kart plastikowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Qartis dołączyła do Polskiej Izby Druku i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości.