Pomiń zawartość →

Nowy Członek – QARTIS S.A.

Z radością informujemy, że do Polskiej Izby Druku przystąpiła nowa firma – Qartis.


Qartis to producent kart plastikowych i ekspert w dziedzinie usług związanych z kartami. Firma od lat stawia na rozwój i zyskała renomę solidnego partnera wspierającego klienta. Skala działania i nakłady realizowanych produkcji plasują Qartis w czołówce zarówno polskich, jak i europejskich producentów kart plastikowych.

Qartis dostarcza swoje produkty i usługi do ponad 15 krajów na świecie, zdobiąc loga największych światowych marek. Firma cieszy się uznaniem swoich klientów, którzy chwalą jej produkty za ich jakość oraz usługi za profesjonalizm i rzetelność.

Dzięki tak dobremu odbiorowi oferowanych przez siebie produktów, Qartis podejmuje nowe wyzwania i buduje swoją pozycję na międzynarodowej arenie producentów kart plastikowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Qartis dołączyła do Polskiej Izby Druku i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości.

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku