Pomiń zawartość →

Nowy Członek – Scorpio Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że firma Scorpio Sp. z o.o. dołączyła do Polskiej Izby Druku jako jej nowy członek.
Scorpio to solidny partner, który od ponad 30 lat dostarcza kompleksowe technologie dla swoich klientów, a jednocześnie kładzie nacisk na ciągłe doskonalenie organizacji pracy i umiejętności pracowników, aby utrzymać wysoki standard usług. Firma posiada certyfikat ISO 9001 od 2002 roku, co świadczy o profesjonalnej obsłudze na najwyższym poziomie.
Oferta firmy Scorpio obejmuje setki pozycji asortymentowych, w tym rozwiązania dla przygotowalni i drukarni fleksograficznych oraz technologii tampondrukowej, cyfrowe urządzenia dla wielu różnych dziedzin, rozwiązania do produkcji kalendarzy, notesów i ekskluzywnych opakowań oraz szeroką gamę materiałów introligatorskich i offsetowych. Firma jest zaangażowana w wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które umożliwią rozwój klientów.

Zespół Scorpio składa się z różnorodnych osobowości, które łączy wspólne zainteresowanie poligrafią oraz praca z powołania. Pasja, jaką wkładają w podejmowane działania, owocuje wymiernymi wynikami i zadowoleniem klientów, a w dalszej perspektywie przyczynia się do zdobywania rozmaitych nagród i wyróżnień.

Jesteśmy przekonani, że Scorpio wraz z Polską Izbą Druku będziemy mogli przeprowadzić wiele interesujących projektów, dzięki czemu będziemy mieli możliwość dalszego rozwoju i zwiększania swoich pozycji na rynku. Jeszcze raz serdecznie witamy firmę Scorpio Sp. z o.o. w gronie naszych członków.

Członkowie Polskiej Izby Druku


Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość