Pomiń zawartość →

Nowy dyrektor zarządzający w Reprograf-Grafikus

Z początkiem kwietnia Radosław Borkowski dołączył do firmy Reprograf-Grafikus, obejmując stanowisko dyrektora zarządzającego. Borkowski będzie odpowiadał za wzmocnienie i usprawnienie działań operacyjnych oraz długoterminową strategię rozwoju.

Radosław Borkowski jest doświadczonym menedżerem z wieloletnim stażem w zarządzaniu zespołami. Przed dołączeniem do Reprograf-Grafikus z sukcesem kierował polskim oddziałem globalnej marki Somfy, realizując misję popularyzacji rozwiązań automatyki domowej, budynkowej i smart home. Był odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji organizacji pod kątem wielokanałowości dystrybucji, budowanie silnej pozycji multibrandu na polskim rynku (Somfy, Simu, ASA, Mingardi), a także rozwój działalności firmy w Ukrainie, co przyczyniło się do wyłonienia osobnego oddziału Somfy obejmującego ten obszar Europy. Spełnia się również w roli mentora, wspierając rozwój młodych adeptów przedsiębiorczości.

„Rolę lidera w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej buduję w oparciu o całkowitą orientację na transparentne relacje z klientami. Dodatkowo, źródeł długofalowego sukcesu organizacji zawsze szukam w kulturze synergii, czyli łączeniu biznesów i ludzi, tradycji z nowoczesnością. Dlatego z pełnym zaangażowaniem rozpoczynam swoją misję w firmie Reprograf-Grafikus, której 30-letnie doświadczenie na rynku przeplata się z innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Reprograf-Grafikus.  

Radosław Borkowski ma wykształcenie humanistyczno-ekonomiczne, posiada m.in. MBA Rotterdam School of Management, Erasmus University oraz GFKM, University of Gdańsk. Zwolennik innowacji, digitalizacji i ekologicznych rozwiązań. Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki, sygnatariusz Karty Zielonej Transformacji i członek m.in. Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Jest zwolennikiem działań strategicznie ukierunkowanych na zrównoważony rozwój i propagatorem zielonych technologii w połączeniu z IoT.

Polska Izba Druku gratuluje Panu Radosławowi Borkowskiemu objęcia nowej funkcji oraz życzy samych sukcesów!

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku