Pomiń zawartość →

Otwarcie Nowego, Największego i Najnowocześniejszego Centrum Druku 7/24h w Polsce

Ostatnio zaktualizowany w 2023-10-12

Druk24h obecny jest na rynku poligraficzno – reklamowym od 28 lat, a 6 września świętował otwarcie Nowego, Największego i Najnowocześniejszego Centrum Druku 7/24h w Polsce.

Druk24h znany jest w Warszawie z najwyższego poziomu usług, dostępności 7 dni w tygodniu przez 24h, a flota pomarańczowych samochodów rozwożących zlecenia wpisała się w krajobraz stolicy. Otwarcie Nowego Centrum Druku zmieniło standardy podobnych firm na rynku oraz umocniło pozycje Druk24h jako lidera „druku od ręki”.

Nowe Centrum Druku mieści się przy ul. Polnej 11, tuż obok stacji Metro Politechnika.

Centrum Druku 24h wyróżnia się nie tylko rozmiarami, ale także szybkością realizacji zamówień i „gaszeniem pożarów” rozpalonych przez inne, mniejsze drukarnie. Większość usług jest realizowana
na poczekaniu, a te bardziej skomplikowane technologicznie są produkowane w Centrum Produkcyjnym
w ciągu 24 godzin.

Druk24h oferuje druk produktów małego i dużego formatu, zajmuje się także produkcją materiałów POS i BTL, produkcją gadżetów reklamowych, drukiem tekstyliów, obsługą eventów, imprez sportowych
i produkcją systemów wystawienniczych. Druk24h to nie tylko druk – to kompleksowe podejście do potrzeb klienta. Najbardziej prestiżową wizytówką Druk24h jest wyłączność na oklejanie samolotów pasażerskich w Polsce.

Najnowszy oddział Centrum Druku to miejsce pracy, to przestrzeń, gdzie innowacyjność spotyka się

z profesjonalizmem.

Zapraszamy również do pozostałych lokalizacji Druk24h:

  • Mordor Druk – ul. Postępu 14
  • Centrum Produkcyjne – ul. Jutrzenki 12A.

„…dużo więcej niż druk”  www.druk24h.pl

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku