Pomiń zawartość →

Podcast Niezbędnik Poligrafa z udziałem Prezesa PID

Przedstawiamy niezwykle ciekawy podcast z Prezesem Polskiej Izby Druku Panem Jackiem Kuśmierczykiem. Zapraszamy do wysłuchania!

Opis odcinka:

Nikt nie ma wątpliwości, że organizacje samorządu gospodarczego są bardzo dobrym rozwiązaniem. Dlaczego? Odpowiedzi pozytywnych jest tak dużo, że trudno nawet je wszystkie wyliczać. Przypomnijmy zatem te najważniejsze: konsolidacja branży, tworzenie realnego lobbingu, dbanie o interesy i środowisko w jakim odbywa się całość życia gospodarczego danej branży, promowanie danej branży, realny wpływ na rozwój danej branży itd. Cóż, w takim razie, gdzie jest… w jakim miejscu, po blisko 30 latach działania… Polska Izba Druku?

Oczywiście, można powiedzieć, że rozwiązania systemowe w Polsce nie istnieją. Tak, jak nie ma rozwiązań systemowych w służbie zdrowia, sporcie i wielu innych dziedzinach naszego życia, organizacje samorządu gospodarczego – a taką jest Polska Izba Druku – co roku mają bardziej pod górę.

Czy tak ma pozostać? Jak brzmi oferta Polskiej Izby Druku dla szeroko rozumianej poligrafii, czy jednoczenie firm w jeden organizm ma sens, kto zyskuje i co zyskuje, a może ktoś traci? Jaka jest przyszłość nas wszystkich w poligrafii, na czym możemy się skupić i czy mamy pozostać pasywni, czy może bardziej aktywni? Tak… to tylko niektóre tematy poruszane podczas niezwykle ciekawej rozmowy, do jakiej dał się zaprosić Jacek Kuśmierczyk, aktualny prezes Polskiej Izby Druku. Nie przegapcie tego wydarzenia, bo to jest WYDARZENIE. Miłego słuchania.

Źródło: Niezbędnik Poligrafa, Spotify

LINK DO PODCASTU cz. I :

LINK DO PODCASTU CZ. II :

Członkowie Polskiej Izby Druku


Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość