Pomiń zawartość →

Podcast Niezbędnik Poligrafa z udziałem Prezesa PID

Przedstawiamy niezwykle ciekawy podcast z Prezesem Polskiej Izby Druku Panem Jackiem Kuśmierczykiem. Zapraszamy do wysłuchania!

Opis odcinka:

Nikt nie ma wątpliwości, że organizacje samorządu gospodarczego są bardzo dobrym rozwiązaniem. Dlaczego? Odpowiedzi pozytywnych jest tak dużo, że trudno nawet je wszystkie wyliczać. Przypomnijmy zatem te najważniejsze: konsolidacja branży, tworzenie realnego lobbingu, dbanie o interesy i środowisko w jakim odbywa się całość życia gospodarczego danej branży, promowanie danej branży, realny wpływ na rozwój danej branży itd. Cóż, w takim razie, gdzie jest… w jakim miejscu, po blisko 30 latach działania… Polska Izba Druku?

Oczywiście, można powiedzieć, że rozwiązania systemowe w Polsce nie istnieją. Tak, jak nie ma rozwiązań systemowych w służbie zdrowia, sporcie i wielu innych dziedzinach naszego życia, organizacje samorządu gospodarczego – a taką jest Polska Izba Druku – co roku mają bardziej pod górę.

Czy tak ma pozostać? Jak brzmi oferta Polskiej Izby Druku dla szeroko rozumianej poligrafii, czy jednoczenie firm w jeden organizm ma sens, kto zyskuje i co zyskuje, a może ktoś traci? Jaka jest przyszłość nas wszystkich w poligrafii, na czym możemy się skupić i czy mamy pozostać pasywni, czy może bardziej aktywni? Tak… to tylko niektóre tematy poruszane podczas niezwykle ciekawej rozmowy, do jakiej dał się zaprosić Jacek Kuśmierczyk, aktualny prezes Polskiej Izby Druku. Nie przegapcie tego wydarzenia, bo to jest WYDARZENIE. Miłego słuchania.

Źródło: Niezbędnik Poligrafa, Spotify

LINK DO PODCASTU cz. I :

LINK DO PODCASTU CZ. II :

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku