Pomiń zawartość →

Szkolnictwo dualne – spotkanie

Realizując jeden z ważniejszych priorytetów działalności Izby w bieżącym roku, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące szkolnictwa dualnego. Odbędzie się ono w środę 15 marca o godzinie 10:00 w Zakładzie Technik Poligraficznych Politechniki Warszawskiej w Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej 2.

Podczas spotkania przedstawimy Państwu zalety i możliwości, jakie niesie za sobą szkolnictwo dualne oraz omówimy szczegóły dotyczące naszego programu. Będzie możliwość zadania pytań na temat oferty edukacyjnej i ewentualnej możliwej współpracy.

Czym charakteryzuje się dualny system kształcenia?

System dualny (zwany także przemiennym) jest metodą organizacji kształcenia, w którym prowadzi się jednocześnie kształcenie teoretyczne i praktyczne. W rzeczywistości wymaga to ścisłej współpracy jednostki edukacyjnej – szkoły zawodowej lub uczelni z zakładem pracy. Z tego powodu jednym z najważniejszych czynników definiujących współpracę między ośrodkami jest współodpowiedzialność edukacyjna. Przede wszystkim wpływa ona na przyszłe kompetencje zawodowe uczniów oraz studentów. W głównej mierze opiera się o konstruktywną informację zwrotną ze strony pracodawców.

Zapraszamy delegatów firm, które są zainteresowane czynnym udziałem w projekcie tj. udzielaniem patronatu dla klas tematycznych, współorganizowaniem warsztatów dla młodzieży, współfinansowaniem projektu.

Wszystkich zainteresowanym prosimy o zgłoszenie chęci udziału.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa w Zakładzie Technik Poligraficznych w Warszawie.

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku