Pomiń zawartość →

VII Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Poligraficznej

Ostatnio zaktualizowany w 2023-03-21

VII finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Poligraficznej dla młodzieży szkół średnich, który odbył się 15 marca na terenie Politechniki Warszawskiej w Zakładzie Technologii Poligraficznych już za nami!

W konkursie wzięło udział ponad 900 uczniów szkół średnich oraz techników, a w finale znalazło się 55 najlepszych uczestników. Nagrody rzeczowe w postaci drukarki firmy Epson oraz tablety trafiły do trzech uczestników z największą liczbą punktów.

Wydarzenie zostało współorganizowane przez Polską Izbę Druku, a nagrody dla zwycięzców konkursu zostały ufundowane dzięki ofiarności sponsorów.

Szczególne podziękowania kierujemy dla firm, które umożliwiły nagrodzenie uczniów:

Epson Polska,

Erbi Group,

Igepa,

Wistar,

Walstead,

MDM Druk,

Hadepol Flexo,

Quad Graphics,

Drukarnia Oltom,

Drukarnia Opolgraf,

Wydawnictwo Gaudium.

Ponadto, Polska Izba Druku ufundowała dla pięciu finalistów konkursu, którzy rozpoczną naukę w Instytucie Poligrafii, wycieczkę do kilku drukarń na terenie kraju, reprezentujących różne rodzaje technik druku. To niewątpliwie niezwykłe doświadczenie, które z pewnością pozwoli młodzieży na lepsze poznanie branży i zdobycie praktycznych umiejętności.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu oraz wszystkich finalistów. Dzięki takim inicjatywom młodzi ludzie mają szansę zdobyć wiedzę i doświadczenie, które pozwolą im na rozwój i sukces w przyszłości.

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku