Pomiń zawartość →

Załoga Polskiej Izby Druku powiększa się!

Z dniem 1 października 2023 pracę w Polskiej Izbie Druku rozpoczęła Pani Agnieszka Mysiorek.

„Posiadam doświadczenie pedagogiczne, które zdobyłam pracując jako nauczycielka języka niemieckiego a także menadżerskie, wynikające z faktu prowadzenia biura oraz realizacji zadań handlowych na rzecz holenderskiej firmy działającej na europejskim rynku.

Branża poligraficzna oraz opakowań z nadrukiem to dynamicznie rozwijająca się i ważna dla polskiej gospodarki gałąź przemysłu, co powoduje, że możliwość współpracy z jej samorządem gospodarczym postrzegam jako fascynujące wyzwanie.

Liczę na Państwa życzliwą pomoc i cenne rady, których będę potrzebowała, by szybko posiąść dostateczną wiedzę i stać się pełnoprawną członkinią społeczności polskich poligrafów i konwerterów.

Jako osoba pogodna, ciekawa nowych zadań i obowiązków a co najważniejsze optymistycznie nastawiona do życia wierzę, że wkrótce moje zaangażowanie przyniesie Polskiej Izbie Druku a przez nią Państwu wymierne korzyści.

Niezmiernie cieszę się na rozpoczynającą się współpracę i pozostaję do dyspozycji.”

Agnieszko, jest nam niezmiernie miło, że zasiliłaś nasze szeregi.

Życzymy sobie owocnej pracy!

Firmy wspierające

Landa

Drukarnia cyfrowa umożliwia najkrótszy czas realizacji drukowania oszałamiających obrazów w niezrównanej gamie kolorów, w dowolnej długości, na dowolnym papierze.

DigiPrint

Innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Böttcher

Producent ze sprzedażą wałków graficznych i technicznych, obciągów offsetowych, środków myjących i konserwujących oraz dodatków do roztworów nawilżających.

Huber Group

Specjalista w zakresie rozwiązań i technologii związanych z farbami drukarskimi, środkami pomocniczymi i surowcami przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

Wydawnictwo i drukarnia Kobis

Przygotowanie pudełek jedno, dwu elementowych ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez oraz z cała gama uszlachetnień drukarskich.

ERBI Group

Opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, również ulotki jedno i wielokolorowe. Wykonywanie tłoczeń Braille’a oraz wszelkiego rodzaju farmakodów, visual kody i wiele innych.

Formularz kontaktowy


Polska Izba Druku

+48 22 295 03 95
+48 22 295 03 96
izbadruku@izbadruku.org.pl
alicja.jarzabek@izbadruku.org.pl
agnieszka.mysiorek@izbadruku.org.pl

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

ul. Marywilska 34E/budynek E1
03-228 Warszawa
skr. poczt. 3

KRS: 0000118432
NIP: 5271084804
REGON: 010365461

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Wiadomość

    Członkowie Polskiej Izby Druku