Załoga Polskiej Izby Druku powiększa się!

Z dniem 1 października 2023 pracę w Polskiej Izbie Druku rozpoczęła Pani Agnieszka Mysiorek.

„Posiadam doświadczenie pedagogiczne, które zdobyłam pracując jako nauczycielka języka niemieckiego a także menadżerskie, wynikające z faktu prowadzenia biura oraz realizacji zadań handlowych na rzecz holenderskiej firmy działającej na europejskim rynku.

Branża poligraficzna oraz opakowań z nadrukiem to dynamicznie rozwijająca się i ważna dla polskiej gospodarki gałąź przemysłu, co powoduje, że możliwość współpracy z jej samorządem gospodarczym postrzegam jako fascynujące wyzwanie.

Liczę na Państwa życzliwą pomoc i cenne rady, których będę potrzebowała, by szybko posiąść dostateczną wiedzę i stać się pełnoprawną członkinią społeczności polskich poligrafów i konwerterów.

Jako osoba pogodna, ciekawa nowych zadań i obowiązków a co najważniejsze optymistycznie nastawiona do życia wierzę, że wkrótce moje zaangażowanie przyniesie Polskiej Izbie Druku a przez nią Państwu wymierne korzyści.

Niezmiernie cieszę się na rozpoczynającą się współpracę i pozostaję do dyspozycji.”

Agnieszko, jest nam niezmiernie miło, że zasiliłaś nasze szeregi.

Życzymy sobie owocnej pracy!